Woda – najlepszy kosmetyk!

Woda jest naszym sprzymierzeńcem w walce z urodowymi mankamentami, które pojawić się mogą jako odpowiedź na nieodpowiednią dietę, pośpiech, niekorzystny dla organizmu tryb życia. Jak się jednak okazuje, woda może skutecznie przeciwdziałać starzeniu się organizmu oraz pogarszającej się kondycji skóry.

Regularne picie wody przyspiesza przepływ krwi przez naczynia włosowate w skórze, co poprawia jej elastyczność i napięcie. Skóra dobrze nawilżona będzie jędrniejsza, gładsza, lepiej się prezentując. I nie wystarczy kosmetyczna pielęgnacja skóry, ponieważ stanowi ona naturalną barierę dla wielu substancji aktywnych zawartych w kosmetykach. Aby właściwie zadbać o kondycję skóry, trzeba dostarczać jej regularnie „środków nawilżających” działających od wewnątrz. W roli takiego środka świetnie sprawdza się właśnie woda!

Nie rezygnujmy jednak z kosmetyków, bo – choć nie mogą one skutecznie nawilżać – tworzą na powierzchni skóry ochronną warstwę zabezpieczającą ją przed odparowywaniem wody. Tym samym dbałość o pielęgnacja kosmetyczna skóry dopełniona zbilansowaną dietą i regularnym nawadnianiem organizmu może zapewnić nam atrakcyjny wygląd skóry oraz dobrą jej kondycję.

PRZECZYTAJ TAKŻE

POCHODZENIE

NATURALNA WODA ŹRÓDLANA
Wodę źródlaną Święcicki Zdrój wydobywamy
z podziemnych źródeł w okolicach Żeromina.
Przyświeca nam jeden cel: pragniemy zamknąć
w butelce to, co najlepszego stworzyła
dla nas natura.