Wspieramy tych, którym bliska jest idea zdrowego trybu życia oraz sportu obecnego w codziennym życiu. Jesteśmy obecni tam, gdzie nasi utalentowani partnerzy zaangażowani w pracę nad sobą oraz na rzecz popularyzacji aktywności fizycznej i zdrowia.

LKS Będków
Widzew Łódź

Co nowego u naszych partnerów?

16.07.2016

W Kozłowie rywalizowali najlepsi strongmani z całej Polski. Michał Kopacki znów w jak najlepszej formie, tym razem sięgnął po tytuł wicemistrza!

13692136_942239089237467_1755425774_o

02.07.2016

2 lipca Michał Kopacki po raz kolejny pokazał się z jak najlepszej strony! Wygrana i 1. miejsce w zawodach o Puchar Polski Strongman w Trzciance to prawdziwa nobilitacja. Jak wspomina sam zwycięzca na swoim profilu FB:

Zawody w Trzciance udało sie wygrać pomimo pogody […] trochę deszcz pokrzyżował nam start, ale i tak jestem zadowolony.

4

23.06.2016

23 czerwca był dniem sukcesu. Michał Kopacki zajął 3. miejsce w Pucharze Polski. Gratulujemy!
Wiemy też, że przed naszym zawodnikiem mnóstwo pracy, bo 30. lipca powalczy o start w Arnold Classic – zawodach organizowanych przez samego Arnolda Schwarzeneggera!

16.06.2016

Dawid Gazdecki zdobył srebro na Mistrzostwach Europy Służb Mundurowych w kat 90,1-100 kg! Gratulujemy! Oto jak sam pochwalił się z fanami na swoim funpage’u:

Dzisiejszy dzień jest tylko świadectwem, że nie da się wszystkiego zaplanować. Dziś miałem wystartować w konkurencji dwuboju, jako treningu technicznego przed Cross Force. Na odprawie przed ważeniem okazało się, że trafiłem na konkurencję w martwym ciągu i serio już miałem wyjść sfrustrowany, że straciłem cały dzień, tym bardziej, że po urazach, nie pamiętam kiedy wykonywałem to ćwiczenie. Jednak zostałem, podjąłem wyzwanie, co zaowocowało SREBNYM medalem na Mistrzostwach Europy Służb Mundurowych w kat 90,1-100kg 😉 MAMY TO !!!! Dziękuję Lidii, że mnie wspierała i motywowała w tym starcie.

06.06.2016

Pękamy z dumy! Michał Kopacki rozgromił przeciwników i wygrał w zawodach o Puchar Polski Strongman, które odbyły się w weekend Aleksandrowie Łódzkim! Gratulujemy!