Wspieramy tych, którym bliska jest idea zdrowego trybu życia oraz sportu obecnego w codziennym życiu. Jesteśmy obecni tam, gdzie nasi utalentowani partnerzy zaangażowani w pracę nad sobą oraz na rzecz popularyzacji aktywności fizycznej i zdrowia.

Dawid Gazdecki
Michał Kopacki
LKS Będków
Mr Scottktórego znajdziecie również na blogu: http://panaszonik.blogspot.com/
Widzew Łódź

 

Co nowego u naszych partnerów?

W Kozłowie rywalizowali najlepsi strongmani z całej Polski. Michał Kopacki znów w jak najlepszej formie, tym razem sięgnął po tytuł wicemistrza!

13692136_942239089237467_1755425774_o

2 lipca Michał Kopacki po raz kolejny pokazał się z jak najlepszej strony! Wygrana i 1. miejsce w zawodach o Puchar Polski Strongman w Trzciance to prawdziwa nobilitacja. Jak wspomina sam zwycięzca na swoim profilu FB:

 

Zawody w Trzciance udało sie wygrać pomimo pogody […] trochę deszcz pokrzyżował nam start, ale i tak jestem zadowolony.

4

23 czerwca był dniem sukcesu. Michał Kopacki zajął 3. miejsce w Pucharze Polski. Gratulujemy!
Wiemy też, że przed naszym zawodnikiem mnóstwo pracy, bo 30. lipca powalczy o start w Arnold Classic – zawodach organizowanych przez samego Arnolda Schwarzeneggera!

Dawid Gazdecki zdobył srebro na Mistrzostwach Europy Służb Mundurowych w kat 90,1-100 kg! Gratulujemy! Oto jak sam pochwalił się z fanami na swoim funpage’u:

Dzisiejszy dzień jest tylko świadectwem, że nie da się wszystkiego zaplanować. Dziś miałem wystartować w konkurencji dwuboju, jako treningu technicznego przed Cross Force. Na odprawie przed ważeniem okazało się, że trafiłem na konkurencję w martwym ciągu i serio już miałem wyjść sfrustrowany, że straciłem cały dzień, tym bardziej, że po urazach, nie pamiętam kiedy wykonywałem to ćwiczenie. Jednak zostałem, podjąłem wyzwanie, co zaowocowało SREBNYM medalem na Mistrzostwach Europy Służb Mundurowych w kat 90,1-100kg 😉 MAMY TO !!!! Dziękuję Lidii, że mnie wspierała i motywowała w tym starcie.

Pękamy z dumy! Michał Kopacki rozgromił przeciwników i wygrał w zawodach o Puchar Polski Strongman, które odbyły się w weekend Aleksandrowie Łódzkim! Gratulujemy!

13406725_1028422847207094_5880933299717607889_n

Mr Scott odwiedził Żeromin! Poniżej film wspomnieniowy:

POCHODZENIE

NATURALNA WODA ŹRÓDLANA
Wodę źródlaną Święcicki Zdrój wydobywamy
z podziemnych źródeł w okolicach Żeromina.
Przyświeca nam jeden cel: pragniemy zamknąć
w butelce to, co najlepszego stworzyła
dla nas natura.